Anime Stars
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» He-Ya !!!!!
Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] EmptyLun Apr 27, 2009 8:29 am Scris de Doppelganger

» Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile?
Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] EmptyDum Apr 12, 2009 11:15 pm Scris de deca radu cosmin

» Konbawa!^_^
Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] EmptyJoi Apr 09, 2009 9:45 am Scris de anime-death-soul

» Teste amuzante :D
Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] EmptyVin Mar 27, 2009 2:27 pm Scris de anime-death-soul

» Ce ai fost in viata anterioara?
Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] EmptyVin Mar 27, 2009 2:22 pm Scris de anime-death-soul

» Tom sau Jerry?
Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] EmptyVin Mar 13, 2009 11:01 am Scris de Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ

» What kind of anime/manga are you?
Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] EmptyMier Mar 11, 2009 1:29 pm Scris de Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ

» What would you like in anime?
Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] EmptyMier Mar 11, 2009 1:21 pm Scris de Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ

» Are You Flirtatious, Fearless, Factual, or Friendly?
Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] EmptyMar Mar 03, 2009 1:07 pm Scris de xXxPrincessxXx

Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii]

+4
Aruberutsu Einsuteinu
*Lucy*
xXxPrincessxXx
Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ
8 participanți

In jos

Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] Empty Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii]

Mesaj  Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ Joi Ian 15, 2009 10:19 am

Bine aţi venit la Anime Stars!

Sunt Mihaela, am 14 ani şi sunt din Buzău. Îmi puteţi zice Mia.
Îmi place să desenez, să citesc, să scriu ficuri, să patinez etc. Aaa... Şi să mă uit la filme şi anime. Aşa.... Nu-mi plac persoanele lăudăroase şi nu suport minciuna. Râd mai mereu. Dar sunt şi serioasă când trebuie... Îmi place să mă distrez. I love you


Ultima editare efectuata de catre ♥Love♥Butterfly♥ in Sam Feb 28, 2009 9:54 am, editata de 5 ori
Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ
Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 48
Varsta : 29
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : drawing... reading... writing stories... doing anything...
Stare de spirit : happy... very happy... sad... depinde...
Data de inscriere : 15/01/2009

https://anime-stars.forumgratuit.ro

Sus In jos

Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] Empty Hy, sunt Maria

Mesaj  xXxPrincessxXx Mar Ian 20, 2009 11:00 am

Ma bucur ca pot sa fiu moderator al forumului tau Mia. Si asa ca de inceput, sa ne cunoastem cu totii...Eu am 14 ani, sunt in clasa cu Mia si pot sa spun ca ne intelegem de bine Very Happy eu fiind o fire foarte dificila si de ce nu, egoista. Imi plac multe genuri de muzica, nu prefer incultura manelelor...Imi pare rau daca jignesc pe cineva... Zau ca-mi pare! Eu sunt o fire plina de surprize. Nici eu nu stiu care mi-e limita. Sunt zodia leu, la fel si Mia, deci se subintelege! Am o serie buna de citate preferate care sincer, mi se par cu totul potrivite situatiilor...
Dragostea e asemeni febrei; nu le putem stapani pe nici una si nici nu putem limita durata sau intensitatea lor. - La Rochefocauld"
"Iubirea nu inseamna placere. - Confucius"
"Îndrazneste sa te folosesti de mintea ta."
"Invidia reprezinta dusmania fata de caracterul superior al unei persoane. (Paolo Mantegazza)"
“Zambeste, atunci cand doare cel mai mult.”
“Daca ne-am da seama cat de puternice sunt gandurile noastre, nu am mai avea nici un gand negativ.” Pace Pilgrim >Daca v-am plictisit despre cum sunt eu, sunt datoare!< Smile
xXxPrincessxXx
xXxPrincessxXx
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 32
Varsta : 29
Localizare : Romania,jud Buzau, cart. Brosteni, etc
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] Empty Salut!

Mesaj  *Lucy* Mier Ian 21, 2009 9:46 am

Salut! Mă numesc Gabriela, am 10 ani. Sunt din Buzău. Mie îmi place foarte mult să desenez, să creez poveşti sau poezii, mai îmi plac şi următoarele sporturi: tenisul de câmp, hambalul, voleiul, tenisul de masă şi baschetul, mai îmi place să vizionez filme, să patinez şi să înot etc.
Nu suport fiinţele mândre. Eu sunt o persoană timidă când nu sunt în casa mea. Când ajung acasă nu mai sunt aşa timidă. lol! Cred că mă înţelegeţi ce vreau să spun. Îmi place foarte mult să fac mişcare şi nu prea suport când nu am ce face.
Sper să mă distrez! Razz
Spor la "treabă" la toţi!


Ultima editare efectuata de catre *Lucy* in Lun Feb 16, 2009 12:41 pm, editata de 1 ori
*Lucy*
*Lucy*
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 25
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] Empty Cate ceva despre mine.......

Mesaj  Aruberutsu Einsuteinu Joi Ian 22, 2009 12:19 pm

Ma numesc Mircea,am 14 ani si sunt din Buzau.Ce pot spune Eu despre mine?Foarte multe si mai nimic.Ce fel de om sunt?Mediu,simplu, nu sunt inger dar nici ... ci o mediocritate(aceea de aur).Sunt din categoria persoanelor,care tind de a lasa o urma pe acest pamant Smile .Cam atata despre mine nu imi place sa vorbesc prea multe despre mine.Prefer sa las faptele sa vorbeasca.
Aruberutsu Einsuteinu
Aruberutsu Einsuteinu
Novice
Novice

masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 29
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 21/01/2009

Sus In jos

Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] Empty Re: Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii]

Mesaj  Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ Mar Feb 10, 2009 8:08 am

Bine aţi venit pe forum, Maria, Gabi (pot să-ţi zic aşa? Very Happy) şi Mircea!
Sper să vă distraţi şi să postaţi la cât mai multe subiecte. Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] 451774
So... Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] 905756 Trecem la întrebări:
1. Ce fel de muzică ascultaţi?
2. Ce vă place să faceţi în timpul liber?
3. Ce filme/anime/desene animate vă plac cel mai mult?
Aşa... Vă urez: Happy posting and no spam! Spam
Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ
Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 48
Varsta : 29
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : drawing... reading... writing stories... doing anything...
Stare de spirit : happy... very happy... sad... depinde...
Data de inscriere : 15/01/2009

https://anime-stars.forumgratuit.ro

Sus In jos

Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] Empty Re: Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii]

Mesaj  Ony Lun Feb 16, 2009 9:11 am

Hi, am 14 ani, oficial sunt fana anime de vreo 2 ani, insa imi place japonia de cand sunt mica si am vazut anime la tv de cate ori am avut ocazia....doar ca pe vremea aia nu stiam ca se cheama anime Razz

1. Ce fel de muzică ascultaţi?
Big Bang, Kanon Wakeshima, Cinema Bizarre, Tokio Hotel, YUI.
2. Ce vă place să faceţi în timpul liber?
desenez, cumparaturi, stau pe net, citesc
3. Ce filme/anime/desene animate vă plac cel mai mult?
desene: tom si jerry Very Happy
anime: peach girl, akikan, vampire knight
filme: Windstruck, spiderman^^, etc ca nu mai tin minte:P
Ony
Ony
Novice
Novice

feminin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 29
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] Empty Re: Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii]

Mesaj  Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ Lun Feb 16, 2009 10:38 am

Bine ai venit, Ony! Încântată de cunoştinţă... Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] 934868
Sper să te simţi bine pe la noi şi să îţi faci câţi mai mulţi prieteni. Îţi urez spor la postat!

Apropo, şi mie îmi plac mult Peach Girl şi Vampire Knight. Şi despre Tom şi Jerry nici nu mai vorbesc. Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] 451774
Îţi place să desenezi? Poate pui şi tu desene de-ale tale la Fan Art pentru că sunt curioasă... Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] 17616 Vreau să văd şi eu cum desenezi.

Nu mai spun mai multe pentru că am de scris o groază pentru mâine. Îţi zic doar să te distrezi pe forum! Ja! Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] 790712

Aaa... La Mulţi Ani pentru ieri! Be happy!
Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ
Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 48
Varsta : 29
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : drawing... reading... writing stories... doing anything...
Stare de spirit : happy... very happy... sad... depinde...
Data de inscriere : 15/01/2009

https://anime-stars.forumgratuit.ro

Sus In jos

Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] Empty Re: Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii]

Mesaj  mada~chan Mier Feb 18, 2009 12:03 pm

Hello^^

Me s-a inregistrat in sfarsit pe acest forum care este dragut, mai ales ca este verdeeeeee Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] 341657 [love this colour].
Asa, sa revenim la subiect. Sunt fana anime din clasa a 3-a, desi nu stiam ce sunt acele desene animate la care m-am uitat, mi-au placut mult de tot si inca le iubesc. [se poate spune ca sunt obsedata Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] 975576 ]. Sunt din oraselul Ploiesti, cel plouat [si ma enerveaza faptul ca nu prea a nins T^T], sunt o fire cam pesimista uneori [asa imi spun prietena mea cea mai buna], dar uneori sunt prea optimista si nimeni nu ma recunoaste Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] 365121
Sper sa devenim prieteni si ca o sa ma integrez in familia aceasta, ce cred ca se va mari in timp, nu-i asa? Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] 17616

Ja ne...^____^...
mada~chan
mada~chan
Novice
Novice

feminin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 28
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : desenat, citit manga, vizionare anime, ascultat muzica, cantat in dus [although i suck at it T^T]
Stare de spirit : hmm...calma O.o depinde
Data de inscriere : 16/02/2009

Sus In jos

Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] Empty Re: Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii]

Mesaj  Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ Joi Feb 19, 2009 6:14 am

Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] 213566 Mă bucur că îţi place forumul nostru. Sper să te distrezi (la maxim) şi să îţi faci muuuuulţi prieteni.
Sincer să-ţi spun, tot cam aşa am păţit şi eu. Când eram mică mă uitam la Sailor Moon şi Peter Pan no Bouken fără să ştiu că se numesc anime. Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] 681283 După aceea m-am uitat la Inuyasha şi am aflat şi eu.
În orice caz, aici poţi să îţi exprimi părerea oriunde vrei şi să ne dai idei noi. Şi să ştii că nu e un lucru rău că eşti optimistă. Apropo, la noi a nins azi. Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] 797579 Nu s-a aşternut prea multă, dar măcar am văzut din nou fulgii.
Nu ştiu ce să mai spun. Bye! Bye! Very Happy
Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ
Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 48
Varsta : 29
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : drawing... reading... writing stories... doing anything...
Stare de spirit : happy... very happy... sad... depinde...
Data de inscriere : 15/01/2009

https://anime-stars.forumgratuit.ro

Sus In jos

Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] Empty Hi!!!

Mesaj  ~ Kagome ~ Joi Feb 19, 2009 9:39 am

Hey everyoane!!! Very Happy

Numele meu este Oana ,am 13 ani si locuiesc in Cluj [orash' Gherla]...
Firea :Sunt cam timida...da' cand este nevoie mai sunt si..stiti voi Evil or Very Mad ,mai tot timpul rad..dar sunt si serioasa uneori...
Despre mine : Imi place sa fak :
- poze,fan fiction,sa desenez,sa citesc..si putin sa cant Embarassed
- sa inot,sa patinez si sa stau pe net Very Happy
Anime-urile favorite : Honey and Clover,Inuyasha,FMA,Kaleido Star,Tanarul Arc...
Culorile favorite : alb,rosu,verde deschis,albastru deschis...
Filme : Nu vi le mai insir ca sunt multe Shocked
Muzica : Aproape toate [in afara de manele]
Hobby : Sa invatz limba Japoneza...
Sper sa devenim buni prieteni...Ja ne!
~ Kagome ~
~ Kagome ~
Novice
Novice

feminin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 28
Localizare : Cluj [Gherla]
Data de inscriere : 08/02/2009

Sus In jos

Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] Empty Re: Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii]

Mesaj  Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ Joi Feb 19, 2009 10:07 am

Hi, Oana! Bine ai venit p-aci!
Sper să ai fun pe forumul nostru. Îţi urez muuult spor la postat şi la creat opere de artă. Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] 797579 Poate îţi faci şi tu un topic cu desene, fiindcă sigur sunt mulţi care vor să le vadă (cel puţin eu sunt obsedată de desene şi desenat Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] 905756).
Apropo, şi mie îmi place să învăţ japoneza. Acum mi se pare chiar uşoară, după ce am văzut atâtea anime. În legătură cu muzica... nici mie nu-mi plac manelele.
Ştii să înoţi? Eu nu prea. Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] 365121 Vreau şi eu să ştiuuu.... Mă-nveţi? Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] 604928
Acum.... Sayonara! and... Let's be friends!
Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ
Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 48
Varsta : 29
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : drawing... reading... writing stories... doing anything...
Stare de spirit : happy... very happy... sad... depinde...
Data de inscriere : 15/01/2009

https://anime-stars.forumgratuit.ro

Sus In jos

Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] Empty Re: Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii]

Mesaj  mada~chan Joi Feb 19, 2009 11:05 pm

Hello, Oana-chan [are ceva daca iti spun asa? suna foarte sweet ^^], Welcome on za forum si sper ca o sa-ti faci o multime de prieteni [sa nu ma uiti pe mine, ok? Imi pun si o fundita, ca un cadou Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] 286621 ] Asa, revenind la subiect Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] 905756 :
Si mie imi plac cam aceleasi anime-uri pe care le-ai enumarat si am aceleasi preferinte in muzica [sorry, guys and girls who listen 'manele', but i hate them >.<]
Asa, poate capsorul meu sa scoata niste intrebari?
~Ai un animal de companie? [eu am o catelusa draguuuta ^^]
~Ai citit manga? Daca da, care?

Si cam atat. Ne vedem pe aici ^^
Ja ne...^____^...
mada~chan
mada~chan
Novice
Novice

feminin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 28
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : desenat, citit manga, vizionare anime, ascultat muzica, cantat in dus [although i suck at it T^T]
Stare de spirit : hmm...calma O.o depinde
Data de inscriere : 16/02/2009

Sus In jos

Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] Empty Sa ne conoastem...

Mesaj  ~ Kagome ~ Vin Feb 20, 2009 9:44 am

Mada~chan:Da am,un caine Saint-Bernard ,ffoarte jucaus bounce
: Pai acum vreo..2 saptamani? Rolling Eyes ...m-am decis sa citesc si eu manga dar nu am prea avut timp..dar daka tot mi-ai reamintit Exclamation ..o sa incep sa citesc incepand de azi lol!


Ja ne!!!
~ Kagome ~
~ Kagome ~
Novice
Novice

feminin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 28
Localizare : Cluj [Gherla]
Data de inscriere : 08/02/2009

Sus In jos

Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] Empty Re: Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii]

Mesaj  ^Syryus^ Vin Feb 27, 2009 2:38 pm

uhm..cik ohayo Very Happy konban wa cam ar fi cazul dar oricum nu citeste nimeni noaptea asta
Sunt..Syryus Smile dar imi puteti spune Sy ca e mai scurt. Am 19 ani si..cam atat.
Imi plac animeurile dar sunt oarecum pretentios (de genul i h8 naruto). Cu manga nu ma prea impac bine pt ca nu am timp de asa ceva, dar mai citesc si eu ocazional.
Am o problema cu alineaturile, mai precis nu le pun ca mi-e lene..o sa observati si pe la fic, daca pun vreunul pe aici.
V-as mai zice si altceva dar nu vreau sa va rapesc placerea de a ma intreba.
So..Bbye(copyright surioara mea)
Edit: Mi-e somn...
^Syryus^
^Syryus^
Novice
Novice

masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 34
Localizare : Falticeni
Joburi/Distractii : codat, pc, scris...ar mai fi cateva mii dar nu le mai scriu degeaba...
Stare de spirit : ...zambeste, maine poate fi mai rau...
Data de inscriere : 27/02/2009

http://sy-wap.info

Sus In jos

Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] Empty Re: Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii]

Mesaj  Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ Sam Feb 28, 2009 9:44 am

Aa.... Bun venit la toată lumea...
M-am tot gândit şi răzgândit şi m-am hotărât ca de acum încolo, userii noi pe forum să-şi deschidă un topic personal în care să scrie despre ei etc. şi să facă cunoştinţă cu ceilalţi, eventual să-i întrebe dacă au nelămuriri (deşi este un subiect pentru aşa ceva Wink). Iar după o săptămână - două să mă solicite pe mine pentru a-l închide (pentru că se presupune că s-a familiarizat cu site-ul).
Aşa că acest topic o să-l închid. Sorry dacă am cauzat probleme cu asta. Very Happy

See you around! Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] 934868
Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ
Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 48
Varsta : 29
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : drawing... reading... writing stories... doing anything...
Stare de spirit : happy... very happy... sad... depinde...
Data de inscriere : 15/01/2009

https://anime-stars.forumgratuit.ro

Sus In jos

Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii] Empty Re: Să ne cunoaştem... [Închis - Citeşte ultimul mesaj pentru informaţii]

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum