Anime Stars
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» He-Ya !!!!!
Parerea personala despre anime EmptyLun Apr 27, 2009 8:29 am Scris de Doppelganger

» Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile?
Parerea personala despre anime EmptyDum Apr 12, 2009 11:15 pm Scris de deca radu cosmin

» Konbawa!^_^
Parerea personala despre anime EmptyJoi Apr 09, 2009 9:45 am Scris de anime-death-soul

» Teste amuzante :D
Parerea personala despre anime EmptyVin Mar 27, 2009 2:27 pm Scris de anime-death-soul

» Ce ai fost in viata anterioara?
Parerea personala despre anime EmptyVin Mar 27, 2009 2:22 pm Scris de anime-death-soul

» Tom sau Jerry?
Parerea personala despre anime EmptyVin Mar 13, 2009 11:01 am Scris de Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ

» What kind of anime/manga are you?
Parerea personala despre anime EmptyMier Mar 11, 2009 1:29 pm Scris de Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ

» What would you like in anime?
Parerea personala despre anime EmptyMier Mar 11, 2009 1:21 pm Scris de Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ

» Are You Flirtatious, Fearless, Factual, or Friendly?
Parerea personala despre anime EmptyMar Mar 03, 2009 1:07 pm Scris de xXxPrincessxXx

Martie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


Parerea personala despre anime

In jos

Parerea personala despre anime Empty Parerea personala despre anime

Mesaj  mada~chan Mier Feb 18, 2009 12:37 pm

Ok, sper sa nu se supere vreun moderator/admin ca am deschis un topic Parerea personala despre anime 451774
In acest topic puteti spune parerea personala despre acest anime, despre grafica, ideea pe care se bazeaza, personaje, diferite subiecte pe care vreti sa le discutati. Ar trebui sa spun si eu, nu?

Am vazut anime-ul acum un an, parca, deoarece am vazut ca a fost vizionat de multe persoane [nu mai stiu exact motivul cum am dat peste anime, dar.... Parerea personala despre anime 87443 ]
Mi s-a parut interesant, desi inceputul a fost cam banal. A devenit chiar frumos cand a aparut Dark [he's really hot :X]. Asa, iar deviez de la subiect >.>. Ideea mi se pare una draguta, personajele au caracterul bine conturat, eu ma aseman putin cu Riku [parca asa o chema, imi cer scuze daca gresesc, nu prea imi mai amintesc persoanjele, am memorie scurta Parerea personala despre anime 686215 ]
A fost placut sa-l urmaresc, intr-o zi cu soare, ca pe o bautura care-mi reda vitalitatea, cred O.o

Ja ne...^____^...
mada~chan
mada~chan
Novice
Novice

feminin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 28
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : desenat, citit manga, vizionare anime, ascultat muzica, cantat in dus [although i suck at it T^T]
Stare de spirit : hmm...calma O.o depinde
Data de inscriere : 16/02/2009

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum