Anime Stars
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» He-Ya !!!!!
Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile? EmptyLun Apr 27, 2009 8:29 am Scris de Doppelganger

» Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile?
Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile? EmptyDum Apr 12, 2009 11:15 pm Scris de deca radu cosmin

» Konbawa!^_^
Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile? EmptyJoi Apr 09, 2009 9:45 am Scris de anime-death-soul

» Teste amuzante :D
Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile? EmptyVin Mar 27, 2009 2:27 pm Scris de anime-death-soul

» Ce ai fost in viata anterioara?
Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile? EmptyVin Mar 27, 2009 2:22 pm Scris de anime-death-soul

» Tom sau Jerry?
Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile? EmptyVin Mar 13, 2009 11:01 am Scris de Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ

» What kind of anime/manga are you?
Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile? EmptyMier Mar 11, 2009 1:29 pm Scris de Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ

» What would you like in anime?
Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile? EmptyMier Mar 11, 2009 1:21 pm Scris de Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ

» Are You Flirtatious, Fearless, Factual, or Friendly?
Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile? EmptyMar Mar 03, 2009 1:07 pm Scris de xXxPrincessxXx

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar


Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile?

+2
gigi
xXxPrincessxXx
6 participanți

In jos

Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile? Empty Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile?

Mesaj  xXxPrincessxXx Mar Ian 20, 2009 9:52 am

Dupa parerea mea, fiecare anime are ceva special, dar pentru tine? putem avea pareri comune, dar si diferite...Sa incercam sa discutam about... Very Happy Mie una, imi place Inuyasha....si Kagome...De ce? Pentru ca sunt un cuplu dragut!...
xXxPrincessxXx
xXxPrincessxXx
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 32
Varsta : 29
Localizare : Romania,jud Buzau, cart. Brosteni, etc
Data de inscriere : 20/01/2009

Sus In jos

Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile? Empty yu-gi-oh si carnetul mortii

Mesaj  gigi Mier Feb 04, 2009 12:32 pm

dintre anime you-gi-oh mi se pare cel mai bun anime dupaia carnetul mortii SmileSmileSmileSmile lol! lol!

Edited by Admin: Nu mai face spam şi nu mai folosi atâtea emoticoane.
gigi
gigi
Novice
Novice

masculin
Numarul mesajelor : 4
Varsta : 28
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 15/01/2009

Sus In jos

Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile? Empty Re: Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile?

Mesaj  mada~chan Mier Feb 18, 2009 12:46 pm

Hello^^

Anime-ul meu preferat probabil este Inuyasha: este primul pe care l-am vazut [desi nu intreg], m-a emotionat cu povestea de dragoste dintre cele doua persoanje principale si imi place mult actiunea. Asa e, fiecare anime are ceva aparte, desi fiecare te invata ceva bun, unele iti dau sfaturi in legatura cu viata [desi parintii [unii] nu vad sensul unui anime, eu consider ca anime-ul este ceva ce teajuta sa devii mai matur si sa te gandesti la multe lucruri]. Alt anime care mi-a placut este Full Metal Alchemist, la care am plans la sfarsit, prea emotionata de distanta dintre cei doi frati, care s-au regasit in sfarsit T^T Era ora 11, si eu plangeam intruna.... Smile Sunt multe anime-uri care mi-au placut, dar nu imi mai amintesc momentan ...T^T Si, desi cred ca e umpic off topic, se zvoneste de un nou sezon FMA^_______^ happy ^^

Ja ne...^_______^...
mada~chan
mada~chan
Novice
Novice

feminin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 28
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : desenat, citit manga, vizionare anime, ascultat muzica, cantat in dus [although i suck at it T^T]
Stare de spirit : hmm...calma O.o depinde
Data de inscriere : 16/02/2009

Sus In jos

Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile? Empty Re: Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile?

Mesaj  Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ Joi Feb 19, 2009 6:32 am

Ehee... Dacă toată lumea şi-a zis părerea, ia să-mi bag şi eu năsucul. Very Happy
╙(*ָ*)╜

Mie cel mai mult mi-au plăcut Inuyasha şi Sailor Moon din toate animele pe care le-am văzut, deşi toate mi s-au părut suuper. Îmi aduc aminte cum mă uitam noaptea la Inuyasha şi venea tata să ne trimită la culcare. Dar după ce pleca el, noi (eu şi soră-mea) deschideam iar televizorul, fiindcă nu puteam să pierdem episoade aşa de importante. [-( În orice caz, am văzut foarte puţine episoade cu sub în română. Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile? 31199 Mai simplu pe net. Blah! Blah! Blah! M-am apucat să fac istorie. Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile? 69858
Mai sunt şi alte anime care m-au impresionat în mod special, dar n-o să stau să le enumăr acum şi aici (fiindcă am de scris vreo 5000 de caracterizări la română Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile? 365121).
Aşa că... Ja Ne!


Ultima editare efectuata de catre Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ in Dum Apr 19, 2009 7:10 am, editata de 1 ori
Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ
Ƹ̴Ӂ̴Ʒ♥Love♥ButterflyƸ̴Ӂ̴Ʒ
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 48
Varsta : 29
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : drawing... reading... writing stories... doing anything...
Stare de spirit : happy... very happy... sad... depinde...
Data de inscriere : 15/01/2009

https://anime-stars.forumgratuit.ro

Sus In jos

Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile? Empty Re: Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile?

Mesaj  ^Syryus^ Vin Feb 27, 2009 3:47 pm



in caz ca nu va lamureste asta Very Happy Bleach
Pentru ca la el ma uit acum si are grafica cat de cat buna fata de altele, e in curs de desfasurare, e ajuns la episodul 208 la anime, si povestea e oarecum buna.
^Syryus^
^Syryus^
Novice
Novice

masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 34
Localizare : Falticeni
Joburi/Distractii : codat, pc, scris...ar mai fi cateva mii dar nu le mai scriu degeaba...
Stare de spirit : ...zambeste, maine poate fi mai rau...
Data de inscriere : 27/02/2009

http://sy-wap.info

Sus In jos

Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile? Empty Re: Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile?

Mesaj  deca radu cosmin Vin Apr 10, 2009 1:55 am

si referitor la intrebare
pai mie imi place b;ood+dacosmin din braila s
si mai ma uit si la inuyasha



eu sunt cosmin din braila si am 21 de anii Very Happy Very Happy
deca radu cosmin
deca radu cosmin
Novice
Novice

masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 36
Localizare : braila
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile? Empty Re: Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile?

Mesaj  deca radu cosmin Dum Apr 12, 2009 11:15 pm

eu sunt prima data pe acest forum
da asaa este


si ma cheama cosmin

sunt din brailaam 21 de ani
deca radu cosmin
deca radu cosmin
Novice
Novice

masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 36
Localizare : braila
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile? Empty Re: Anime preferate...Cat de diversificate sunt parerile?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum